'2013 Ankara için altın yıl oldu'

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Faaliyet Raporunu sunduğu toplantıda 2013'ün "altın yıl" olduğuna dikkat çekti

Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşları ASKİ ile EGO'nun 2013 mali yılı faaliyet raporları, Büyükşehir Belediye Meclisi'nde görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi. 2013'ün Ankara için "altın yıl" olduğunu vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, faaliyet raporlarını sinevizyon gösterimi ile 1,5 saatte sundu.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Gökçek, 2013'te yapılan projeleri anlatmaya kentsel dönüşüm çalışmalarıyla başladı. Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi'nin gecekondular yıkılmadan önceki durumu ile son halinin fotoğraflarını sunan Belediye Başkanı Gökçek, Ulus Tarihi Kent Merkezi projesi ile özellikle Hacı Bayram Veli Camii ve çevresinde yaşanan değişimi de fotoğraflarla gösterdi.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK AYM'Sİ
Türkiye'nin en büyük Aile Yaşam Merkezi (AYM) olan Kuşcağız AYM'nin önümüzdeki aylarda hizmete gireceğini belirten Gökçek, Büyükşehir Belediyesi'nin en büyük yatırımlarından biri olan AnkaPark'ı ise eylül ayına yetiştirmeyi planladıklarını açıkladı.
BİZE ULAŞIN