Alaçatı Alavista'da özel fiyat

Hemen teslim edilebilecek, tapusu hazır Alaçatı Alavista Evleri'nde nisan sonuna kadar lansman fiyatları uygulanacak. Muhteşem yapılar yeni sahiplerini bekliyor

Rüzgar sörfüne elverişli plajları ile ünlü Çeşme-Alaçatı'da inşa edilen Alavista Evleri'nde, lansman fiyatlarının nisan sonuna kadar uygulanacağı açıklandı. Turkos İnşaat ile T Tasarım'ın ortak projesi olarak hayata geçirilen Alaçatı Alavista Evleri'nde, inşaat ve peyzaj çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte satışa başlandı.

KESİNTİSİZ MANZARA
Hemen teslim edilebilecek tapusu hazır 10 evden oluşan butik projede, örnek villa da alıcıların beğenisine sunuldu. T Tasarım'ın kurucusu, proje ortaklarından Mimar Tuncay Gültürk, terasları, ferforje motifleri, ahşap ve taş dokularıyla yöre mimarisinin tipik örneği olarak tasarlanan Çeşme Alavista Evleri'nde her villanın, arazinin özel konumundan dolayı kesintisiz Alaçatı manzarasına sahip olduğunu söyledi.

ÇOK YAKIN
Kalabalıktan uzak noktada inşa edilen Alavista'da her ev diğerlerinden farklı konumda. Müstakil villaların her birinin bağımsız girişi, bahçesi ve otoparkı var. Evler, Alaçatı merkeze 750 metre, Çeşme'ye 8, İzmir'e 76, havalimanına 86, Alaçatı Port'a 2 kilometre uzaklıkta bulunuyor.
BİZE ULAŞIN