Minik pedallar 23 Nisan için yarıştı

Polatlı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Kent Konseyi'nin ortaklaşa düzenlediği "Bisiklet Yarışması"nın 5'incisine onlarca çocuk katıldı

Polatlı'da "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Bisiklet Yarışması" düzenlendi. 16 okuldan 31 öğrencinin katıldığı yarışmanın startını Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve Kent Konseyi Başkan Vekili Şenöz Eviner verdi. Yarışmada, Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulundan Muhammed Yasin Özcan birinci oldu.

BİRİNCİYE BİSİKLET

Yarışmada, İmam Hatip Ortaokulu'ndan Yunus Emre Dilsiz ikinci, Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu'ndan Hasan Nurullah Doğan üçüncü oldu. Birinci Muhammed Yasin Özcan bisiklet ile ödüllendirilirken, ikinci olan öğrencilere kupa ve madalya verildi. Ayrıca, yarışmaya katılan iki kız öğrenciye de madalya hediye edildi.

"HEPİNİZ BİRİNCİSİNİZ "
Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, bisiklet yarışmasının geleneksel hale geldiğini söyledi. Bilgin, "Bizim gözümüzde hepiniz birincisiniz. Önemli olan yarışmaya katılmak sportif aktiviteye iştirak etmektir" dedi. Çocukların sportif faaliyetlere katılmasını önemsediğini dile getiren Belediye Başkanı Yıldızkaya ise bu yarışın kazanını ve kaybedeni olmayacağını vurguladı.
BİZE ULAŞIN