Bu konutlar kalp fethediyor

Son dönemde hayata geçirilen lüks konut projeleri çocukları etkileyecek ayrıntılarla dolu olması dikkati çekiyor

Çocukların kalbini fethedecek ayrıntılara yer veren konut projeleri büyük ilgi görüyor. Konut kulesi, az katlı rezidans ya da villa, çocukların kalplerini fethedecek ayrıntılara yer veriyor. Aile içinde rolü artan çocuklar, inşaat firmalarının da hedef kitlesi oldu.

İMKAN SUNUYOR
Çocuklar için proje üretirken cömert olan konut firmaları, hobi ve sanat odalarından oyun alanlarına, doğayla iç içe büyümelerini sağlayan özel peyzaj tasarımlı yeşil alanlardan doğum günü kutlaması yapabilecekleri kulüp binalarına kadar birçok tesise projede yer vermeye başladı. İncek Prestij, 60 bin metrekarelik alanın 20 bin metrekaresini mavi ve yeşile ayırıyor. Proje, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitnessin yer aldığı spor ve SPA merkezinin dışında kumsalı olan açık yüzme havuzuyla dikkat çekiyor. Projeyi hayata geçiren Fırat-Dema Ortaklığı'nın CEO'su İsmail Mert Fırat, çocuklu ailelerin ihtiyaçlarını gözettiklerini ifade etti.

ÇOCUKLARA SINIRSIZ ÖZGÜRLÜK SUNUYOR
ismail Mert Fırat, temeli kasım 2013'te atılan İncek Prestij'de 1+1'den 6+2'ye kadar değişik tip ve büyüklükteki konutların anahtar teslimlerinin haziran 2016'da yapılacağını bildirdi. Yenimahalle'deki Marka Evleri projesi de çocuklara sınırsız özgürlükler sunuyor. Çocukların, aileleri ile bir araya gelebilecekleri spor merkezinde yüzme havuzu, Fin hamamı, Türk hamamı, sauna ve fitness yer alıyor. Marka Evleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı M. Yılmaz Kılıç, lüksü ve konforu bir arada sunduklarını anlatarak, mahalle kültürünü koruduklarını söyledi.

PİKNİK ALANLARI VAR
Kılıç, mahalle kültürünü yaşatmak için öncelikle çocuğu evden çıkarmak gerektiğini anlatarak, "Çocuk evden çıkarsa, aile de çıkar. Projede 40 kameriyeden oluşan piknik alanları oluşturduk. Çocukların, aileleri ile birlikte vakit geçirmesi için sinema salonunu projeye dahil ettik" dedi.

AKILCI BİR YATIRIM İÇİN
Tüm Türkiye'de yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken AHK Gayrimenkul, son 2 yılda gerçekleştirdiği arsa yatırım projeleriyle yerli ve yabancı müşterilerine ciddi kazanç getirisi sağlıyor. Adana Sarıçam Arsa Yatırım Projesi'nde 2 yıl önce arsanın metrekaresi 20 TL iken şu an yılın sonunda imar ve plan çalışmaları ile şu an 60-70 TL seviyesine ulaştı.

YÜZDE 350 KAZANÇ

AHK Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Hakan Karahalil, 2. yılın sonunda yatırımcılara yüzde 300 ila yüzde 350 civarında kazanç sağladıklarını anlatarak, "Söz konusu projemizde imar plan çalışmaları yine devam ediyor. Metre kare fiyatları 6 ay içerisinde 90-100TL seviyelerine oturacağını öngörüyoruz" dedi.

SÖZLEŞME İMKANI

Arsa yatırım projelerinde müşterilere yatırım yaptırırken en büyük avantajlarının kazanç taahhütü ve garantisi olduğunu anlatan Karahalil, "Arzu eden müşterilerimizin sözleşme ile yatırımlarını garanti altına alıyoruz. Zarar değil kar edecekleri taahhüdünü veriyoruz. Kazanç taahhütlü yatırım yaptıran ilk ve tek firmayız" dedi.

BİZE ULAŞIN