Mezunlar, Çay-Simit Günü'nde buluştu

Gazi İletişimliler Derneği, Çay-Simit Günü'nde eski mezunları buluşturdu. Etkinliğe Rektör Büyükberber de katıldı

  • Ankara Başkent
  • Pazartesi 29.04.2014
GAZİ Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunları, Gazi İletişimliler Derneği'nin organizasyonuyla, okul bahçesinde düzenlenen "Çay-Simit Günü"nde buluştu. Gazi Üniversitesi Rektörü Süleyman Büyükberber ve İletişim Fakültesi Dekanı Zakir Avşar'ın da katıldığı günde, eski mezunların isteğini kırmayan Avşar, 70'li ve 80'li yıllarda çeşitli nedenlerle mezuniyet töreni yapılamayan mezunlar için kep töreni yapma sözü verdi.

HASRET GİDERDİLER
Öğretim üyeleri ve öğrencilerin de katıldığı etkinlikte mezunlar hasret giderdi ve okulu gezdi. Mezunlardan bir kısmı etkinlikle aynı saate denk gelen Serdar Ulukan'ın "20. Yüzyılda Dünya" dersine de girdi.

'Okullara destek verin'
Bütün başarılı yüksek öğretim kurumlarının arkasında mezunlarının güçlü desteğinin bulunduğunu belirten Avşar, başta İletişim Fakültesi olmak üzere herkesi kendi okullarına katkı vermeye çağırdı. Gazi İletişim'in Türkiye'nin kendi alanındaki en köklü öğretim kurumlarından biri olduğunu hatırlatan Avşar, "Yeni yatırımlarla birlikte öğrencilerin bütün ihtiyaçlarını karşılayan, teorik ve uygulamaya dönük üst düzey bir eğitim standardı yakaladık" dedi.

BİZE ULAŞIN