Geçen yılın en büyülü gecesi

Her yıl düzenlenen "Magical Night", sosyal yaşamın önemli isimlerini bir araya getirdi

Geçen yılın en büyülü gecesi
Renkli haberleri ve organizasyonlarıyla 2002'den bu yana isminden söz ettiren Mag Medya, her yıl geleneksel olarak düzenlediği "Magical Night" yeni yıl balosuyla muhteşem bir geceye imza attı. Geceye Ankara'nın yanı sıra İstanbul, İzmir ve Bursa cemiyetinin yanı sıra işadamları, sanatçılar, basın mensupları ve siyasetçiler ilgi gösterdi.

PERİ MASALLARINI ANDIRDI

Kentin sosyal yaşamını hareketlendiren ve her yıl yeniliklere imza atan Magical Night, maskeli konuklarıyla peri masallarını andıran bir gece olarak hafızalara kazındı. Sheraton Ankara Otel'in fuaye alanında başlayan gecede konuklar birbirleriyle sohbet etme fırsatı bulurken, birbirinden renkli animasyonlar ve bando konukları havaya sokmayı başardı. Bandonun öncülüğünde balo salonuna alınan misafirler lezzetli ikramların ve geceye özel hazırlanan içeceklerin tadını çıkardı.

EĞLENMEYE DOYAMADILAR

Mag Medya Yayın Grubu Başkanı Beril Çavuşoğlu konuklarına sevgi dolu bir yıl dileyerek baloda kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti. Gecenin ev sahiplerinden Can Çavuşoğlu ise ekip arkadaşlarına ve tüm davetlilere teşekkürlerini sundu. Bir televizyon programında izlenme rekorları kıran Tarık Sezer ve orkestrası birbirinden hareketli şarkılarıyla konuklara müzik ziyafeti verdi. DJ performans ile devam eden gece geç saatlere kadar eğlenceye, müziğe ve unutulmaz keyifli anlara ev sahipliği yaptı.
BİZE ULAŞIN