Yücetepeli öğretmenler Erasmus'ta çok başarılı

Yücetepe İlkokulu'nun hazırladığı proje, ERASMUS kapsamında yarışan bin 658 proje arasından ilk 100'e girmeyi başardı. Öğretmenler Hollanda'ya gidecek

Yücetepeli öğretmenler Erasmus'ta çok başarılı
Ankara Yücetepe İlkokulu öğretmenlerinin ERASMUS kapsamında hazırladığı "Bireylerin Öğrenme Hareketliliği" projesi, bin 658 başvuru arasından kabul edilen 93 projeden biri oldu. Koordinatörlüğünü İngilizce öğretmeni Ayşegül Kaşıkçı Çam'ın yürüttüğü proje dolayısıyla okul Müdürü Osman Özen'in de aralarında bulunduğu bir grup öğretmen 24 Ocak'ta Hollanda'ya gidecek.

ASIL HEDE FİMİZ NİTELİK
"Öğretmen ve Öğrencilerimiz Yenileniyor" projesiyle de Ulusal Ajans'a başvuran Yücetepe İlkokulu öğretmenleri, asıl hedeflerinin eğitim-öğretim faaliyetlerinin niteliğini yükseltmek, verimini artırmak bilgi toplumuna yönelik temel becerileri kazanmak ve eksik yönlerini tamamlamak olduğunu belirtti. Projelerde görev alan öğretmenlerin kurul tarafından seçildiği, iki İngilizce öğretmeni ve yedi sınıf öğretmeninin Okul Müdürü Osman Özen başkanlığında çalışmalara başladığı ifade edildi.
BİZE ULAŞIN