5 yeni parkın temeli atıldı

Altındağ Belediyesi, 5 yeni parkın çalışmalarına Çamlık'ta inşasına başlanan parkın temelini atarak başladı. Parklar bu yıl tamamlanacak

5 yeni parkın temeli atıldı
Altındağ Belediyesi, Gülpınar, Yıldıztepe, Ali Ersoy, Çamlık, Alemdağ, Plevne mahallelerinde yapılacak olan 5 parkın yapım çalışmalarına Çamlık'ta yapılacak olan parkın temelini atarak başladı. Temel atma törenine AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'nin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

BU YIL TAMAMLANACAK

Törende konuşan AK Parti Ankara Milletvekili İşler, "40 dönüm gibi bir arazinin içerisine çok güzel bir park inşa edilecek. Bundan önce Altındağ'da Belediye Başkanımız Veysel Tiryaki 30 tane park inşa etti. Değerli belediye başkanımız çok konuşan birisi değil. Bizim bir sözümüz vardı; ayinesi iştir kişinin, lafına bakılmaz. Dolayısıyla kişinin aynası lafı değil,icraatıdır. Veysel başkanımız da hakikaten 11 yıldır icraatlarıyla konuşan bir belediye başkanı. Altındağ, değişim ve dönüşümün en hızlı ve en yoğun yaşandığı bir ilçe olmakla ne kadar övünse azdır" dedi. Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ise parkların 2015 yılı içerisinde tamamlanacağını söyledi.
BİZE ULAŞIN