Fatih Köprüsü'nün altı artık daha güvenli

Büyükşehir Belediyesi, sürücü ve yayaların güvenliği için Keçiören Fatih Köprüsü altını led aydınlatma sistemleri ile aydınlattı

Fatih Köprüsü'nün altı artık daha güvenli
Büyükşehir Belediyesi led aydınlatma sistemleri ile kente estetik kazandırırken bir taraftan da güvenlik riski bulunan yerleri aydınlatıyor. Bu kapsamda Keçiören Fatih Köprüsü altını aydınlatan belediye hem sürücülerin hem de yayaların güvenliğini sağladı. Daha önce yayaların korktuğu için kullanmaktan çekindiği köprü altının aydınlatılması suça eğilimli kişiler için caydırıcı oldu.

VATANDAŞTAN TEŞEKKÜR

Ankara kent merkezinde alt geçitleri ve tünelleri led aydınlatma sistemleri ile değiştiren Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi, yaya geçişlerinin olduğu bölgelerin de aydınlatmasını sağlayarak güvenlik risklerini de ortadan kaldırıyor. Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Kent Bakım Onarım ekipleri vatandaşlardan gelen talepleri değerlendirerek daha çok yayaların kullandığı Fatih Köprüsü'nün alt bölümünü led aydınlatma sistemleri ile donattı. Köprü altı ışıl ışıl olurken vatandaşlar çalışmayı gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN