Gençler eve döndü

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya'da yapan kırmızı-siyahlılar kampı bitirerek Ankara'ya döndü. Başkent ekibi, Beşiktaş maçının hazırlıklarını Beştepe Tesisleri'nde sürdürecek

Gençler eve döndü
Gençlerbirliği, Beşiktaş ile yapacağı maçın hazırlıklarına Ankara'da başlayacak. Antalya'daki kamp dönemi sona eren ve Ankara'ya dönen kırmızı-siyahlılar, Beşiktaş maçının hazırlıklarına bir günlük iznin ardından başlayacak.

HAZIRLIKLAR İYİ GEÇTİ

Kamp döneminin takım için çok faydalı geçtiğini belirten teknik direktör İrfan Buz, hedeflerinin evlerinde oynayacakları ilk maçtan galibiyetle ayrılmak olduğunu belirterek, "Bu sezon evimizde oynadığımız maçlarda iyi performans gösterdik. Takım için çok faydalı bir kamp dönemi geçirdik. Eksiklerimizi giderdik ve ikinci yarı için hazır hale geldik" diye konuştu.

İKİNCİ YARI ZOR GEÇECEK
İkinci yarının çok daha zorluğu geçeceğini belirten Buz, "İlk devre sonunda hedefimiz olan puana ulaştık. İkinci yarı 40 puanın üzerine çıkmak istiyoruz. Lig çok zorlu geçecek. O yüzden Ankara'daki maçları kayıpsız geçmeliyiz" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN