Mamak'ta yılın başarılı sporcuları ödüllendirildi

Bölgesel, ulusal ve uluslararası yarışmalarda Mamak'ı temsil eden 600 sporcunun ödüllendirildiği törene Belediye Başkanı Mesut Akgül de katılarak coşkuya ortak oldu

Mamak'ta yılın başarılı sporcuları ödüllendirildi
Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Mamak Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Mamak Sporcu Ödül Töreni'ne katılarak Mamaklı sporcuların mutluluklarına ortak oldu. Yıl boyunca Mamak'ı bölgesel, ulusal ve uluslararası yarışmalarda başarıyla temsil eden 600 sporcunun ödüllendirildiği törene Mamak Kaymakamı Ertuğrul Kılıç ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, ünlü sporcular Nurcan Taylan ve Halil Mutlu da katıldı. Mamak Spor Salonu'nda Mamaklı şampiyonları buluşturan organizasyonda bireysel ve takım halinde başarıya ulaşmış şampiyonlar ödüllerini Mamak protokolünün elinden aldı.

"DESTEĞİMİZ ARTACAK"
Törende taekwondodan basketbola, masa tenisinden voleybola kadar birçok branşta çeşitli yarışmalarda dereceye girerek Mamak'a haklı gurur yaşatan 600 sporcu ödüllendirildi. Törende Mamak Belediyesi taekwondo ve halter takımı sporcuları da ödül aldı. Belediye Başkanı Akgül, "Sporu sağlıklı ve başarılı bir nesil yetiştirebilmek açısından son derece önemli buluyoruz. Mamak'ta hizmete sunduğumuz spor tesisleriyle çok daha başarılı sporcular yetiştirmeyi amaçlıyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN