Başkentte Hande Yener rüzgârı esti

Turne kapsamında başkente gelen Hande Yener, Park Vera AVM'deki "Yaza Merhaba" konserinde sevilen şarkılarıyla müzik ziyafeti yaşattı

Başkentte Hande Yener rüzgârı esti
Yaz ayının kendini hissettirmesiyle birlikte konser etkinliklerinin arttığı Ankara'da, başkentin gözde alışveriş merkezi Park Vera muhteşem bir konsere ev sahipliği yaptı. Park Vera AVM başkentlilerle popun kraliçesi Hande Yener'i buluşturarak "Yaza Merhaba" konseri düzenledi. Konserde sanatçı Hande Yener birbirinden güzel parçalarını Ankaralı hayranları için seslendirdi.

HANDE COŞTURDU
Ünlü pop müzik sanatçısı Hande Yener yeni şarkısı "Sebastian"la aynı adı taşıyan konser turnesi kapsamında Park Vera'da sahne aldı. Şarkıcı sevilen şarkılarıyla hayranlarını coştururken, danslarıyla da göz doldurdu.

PERFORMANSI ETKİLEYİCİYDİ
Vatandaşlar Yener'in söylediği hareketli parçalarda yerinde duramazken, romantik şarkılarına telefonlarının ışıklarıyla eşlik etti. Sahnede oldukça hareketli olan ve yerinde duramayan Hande Yener, şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirerek onlara unutamayacakları bir gece yaşattı. Konser sırasında neşeli halleriyle dikkat çeken Yener, şarkı aralarında Ankaralı hayranlarıyla sohbet edip şakalaştı.

HAYRANLARIYLA KUCAKLAŞTI
AVM'nin önündeki büyük alanda gerçekleşen konser renkli anlara sahne oldu. Hande Yener'in hayranları saatler öncesinden alanı doldurdu. Heyecanlı bekleyiş 45 dakikalık gecikmenin ardından son buldu. Yener'i sahnede gören Ankaralı hayranları büyük sevinç yaşadı. Sahneye siyahlara bürünerek çıkan Yener, hayranlarına yine muhteşem bir performans sundu. Bir ara sahneden inerek seyircilerin arasına karışan Hande Yener, şarkılarını minik hayranlarıyla birlikte söyledi. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan ünlü sanatçı dans şovları ve en sevilen şarkılarıyla sevenlerinin gönlünü bir kez daha kazandı.
BİZE ULAŞIN