Kanseri yendi ama canavara yenildi

Özel LÖSEV İlkokulu öğrencisi olan minik Melisa, 7 yıllık kanserini yendi ama trafik canavarına yenik düştü

Kanseri yendi ama canavara yenildi
Eğitim hayatına tedavisi nedeniyle bir yıl ara verdikten sonra tekrar okula dönen minik Melisa, bu yıl ilk karnesini almanın heyecanını yaşayacaktı. Talihsiz olay dün akşam saatlerinde yaşandı. Evinin önünde oynarken arkadaşları ile duydukları bir ambulans sesinin peşinden koşan Melisa bir anda caddeye fırladı. Görgü tanıklarının ifadesine göre Melisa'ya çarpan araç hızla olay yerinden uzaklaştı. Olayın ardından ağabeyinin kollarında ilk önce Etlik Lokman Hekim Hastanesi'ne kaldırılan ama gerekli ekipman olmadığı gerekçesi ile Ankara Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi'ne sevk edilen Melisa doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtulamadı.

ANNESİ FERYAT ETTİ

Kazanın ardından sinir krizi geçiren anne Şükran Kılıç'ın feryadı yürek dağladı. Küçük kızının ölüm haberinin ardından, "Ben kızımı Azrail'in elinden almıştım ikinci defa onu nasıl buldu" diyen anne Kılıç, fenalaşmasının ardından hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumlarından dolayı Melisa'nın anne ve babası cenaze törenine katılamazken Melisa'yı üniversite birinci sınıf öğrencisi ağabeyi ve amcası defnetti.

LÖSEV'DE YAS VAR
Yaşanan acı olayın ardından karne törenini iptal eden okul yetkilileri, küçük Melisa için yas ilan etti. Melisa'nın boş kalan sırasına beyaz karanfiller ve trafik canavarı işareti koyan LÖSEV İlk ve Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri trafik terörünü lanetledi. Okul Müdürü Nuray Vural, "Melisa, hastalığını yenmiş oldukça özgüvenli bir çocuktu. Sınıfta hep dik oturur ve etrafına neşe saçardı. Vefat haberini sınıf arkadaşlarına söyleyemedik" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN