Akdoğan: Ramazan silkinme ayı olacak

Keçiören'de iftar programına katılan Yalçın Akdoğan, "Umut ve öz güven sahibi olacağız. Bu bir silkiniş ayı olacak hepimiz için" dedi

Akdoğan: Ramazan silkinme ayı olacak
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Keçiören Belediyesi'nin düzenlediği iftar programına katıldı. Akdoğan, programın ardından "6. Uluslararası Ramazan Etkinlikleri"nin açılışını yaptı. İftar programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve yabancı ülke temsilcileri de katıldı. Akdoğan, "Allah'ın takdiri, milletin tercihi başımız gözümüz üzerine" diyen Akdoğan, "Ramazanda umudun güçlendirilmesi gerektiğinin altını çizerek, "Umut sahibi olacağız, öz güven sahibi olacağız. 'Biz başarırız' diyeceğiz. Bu bir silkiniş ayı olacak hepimiz için" diye konuştu.

'Temiz bir sayfa açıldı'
Akdoğan sözlerini şöyle sürdürdü: "Bölgemizde ne tür oyunlar oynandığını görüyoruz. Bir küresel siyaset mühendisliği yapılıyor. Bir takım bahaneler ileri sürülüp bölgeyi yeniden nasıl dizayn edebiliriz çabası var. Bütün bu çalkantılar içinde Türkiye seçimden çıktı. Allah'ın takdiri, milletin tercihi başımız gözümüz üzerinedir. Siyaset kurumu seçimden sonra temiz bir sayfa açtı. Milletin mesajı budur. Bu mesaja uygun hareket etmek gerekir" dedi.
BİZE ULAŞIN