TED Ankara Koleji'nde mezuniyet sevinci

TED Ankara Koleji Vakfı Özel Ortaokulu'nda mezuniyet sevinci yaşandı. Ortaokulu bitiren 572 öğrenci, İncek Kampusu'nda düzenlenen törenle sertifikalarını aldı

TED Ankara Koleji'nde mezuniyet sevinci
TED Ankara Koleji Vakfı Özel Ortaokulu'nda 572 öğrenci, İncek Kampusu'nda stadyumda düzenlenen törenle sertifikalarını aldı. Törende başarılı öğrenciler ve sporcular da ödüllendirildi. Okul birincisi Türker Uğuş, okul ikincisi Engin Güçlüol ve okul üçüncüsü Burcu Gülşah Alıcı'ya TED Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, TED Ankara Koleji Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Önder Bülbüloğlu ve TED Ankara Koleji Mezunları Derneği Genel Başkanı Kutluhan Olcay tarafından sertifika ve ödülleri sunuldu.

"YOLUNUZ AÇIK OLSUN"
Ayrıca okul düzeyinde ilk ona giren öğrenciler çeşitli oranlarda başarı bursu ile ödüllendirildi. TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü ise okul takımlarının kaptanlarına geleneksel "Yılın Sporcusu" ödüllerini verdi. TED Ankara Koleji'nde bu yıl uygulanmaya başlanan Uluslararası Mesleki Eğitim Programı (BTEC)'i başarıyla tamamlayan öğrencilere de belgeleri sunuldu. Ödül seramonisinin ardından sertifikalarını alan öğrenciler, Kolej Marşı ve havai fişek gösterisi eşliğinde keplerini havaya attı. TED Ankara Koleji Vakfı Özel Ortaokul Müdürü Zühal Üstündağ, "Sahip olduğunuz değerler ve kazandığınız bilgi ve donanımlarla son derece güçlüsünüz. Sizleri güvenle ve gönül rahatlığıyla lisemize uğurluyorum. Yolunuz açık olsun" dedi.
BİZE ULAŞIN