Siteler iftarda buluştu

Ankaralı mobilyacılar, Keçiören Halil İbrahim Sofrası'nda düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de esnafı yalnız bırakmadı

Siteler iftarda buluştu
Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası tarafından (ANKMOB) her yıl düzenlenen iftar geleneği bu yıl da bozulmadı. Yaklaşık bin 324 kişinin ağırlandığı iftara, Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı Hüseyin Taklacı, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Seyit Sertçelik, Muğla Milletvekili Yüksel Özden, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, belediye başkan yardımcılarıyla birlikte Siteler'de bulunan vergi, eğitim dairesi müdürleri ve Siteler esnafı katıldı. Keçiören Halil İbrahim Sofrası'nda bir araya gelen Ankaralı mobilyacılar, iftarda da dostluğun ve kaynaşmanın önemini dile getirdi.

BELİRSİZLİK ÇÖZÜLMELİ

Türkiye'de yaşanan siyasi belirsizliğin bir an önce çözülmesi gerektiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, mobilya imalatçılarına yönelik yaptığı teşhir yerinin bittiğini, Siteler Karapürçek teleferiğinin yapılacağını ve diğer sorunları da çözmeye çalışacağını söyledi. Gökçek, iftarda son siyasi gelişmeleri de değerlendirdi.

'RAMAZAN PAYLAŞMA VE DOSTLUK AYI'
Ankara'da mobilyacılığın gelişimi hususunda dayanışmanın ve kaynaşmanın önemini ifade eden Hüseyin Taklacı ise, Siteler'deki Ahi Evren kültürün değişmeyeceğini büyüğe saygının küçüğe sevginin bölge için büyük önem taşıdığı anlattı. Taklacı, "Ramazanın bereketi tüm esnaflarımızın üzerine olsun, bolluk ve bereket Siteleri kaplasın. Ramazan ayı paylaşma ve dostluk ayıdır, bereketinden de hep birlikte yararlanalım" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN