İki kardeş işyerine giderken can verdi

Sabah saatlerinde işe giden iki kardeşin bulunduğu araç köprüden uçtu. Kardeşler oracıkta can verdi. Yakınları kriz geçirdi

İki kardeş işyerine giderken can verdi
Yenimahalle Susuz Mahallesi yakınlarında otomobilin alt geçide düşmesi sonucunda meydana gelen trafik kazasında iki kardeş hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde Kazan'ın Saray Mahallesi'nde bulunan iş yerlerine gitmek için yola çıkan iki kardeşin içinde bulunduğu ve kardeşlerden Ramazan Koçak'ın kullandığı 06 VVN 29 plakalı otomobil, Kazan Ankara yolunun 25. kilometresindeki Dempa Sanayi Sitesi altgeçidine geldiğinde sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu alt geçidin korkuluklarını kırarak aşağı yuvarlandı. Kazada Ramazan ve İrfan Koçak kardeşler olay yerinde hayatını kaybetti.

FABRİKADA KAYNAKÇIYDILAR
Görgü tanıkları otomobilin direksiyon hâkimiyetini kaybettikten sonra önce sol şeride ardından alt geçidin bariyerlerine çarptığını söyledi. Çarpmanın etkisiyle korkulukların bir kısmı yerinden sökülerek alt yola düştü. Kaza yerine gelen ve fenalık geçiren yakınlarına sağlık görevlileri müdahale etti. Koçak kardeşlerin hemen yakındaki işyeri arkadaşları da kaza yerine akın etti. Kardeşlerin Saray Mahallesi'ndeki bir fabrikada kaynak ustası olarak çalıştığı öğrenildi. Cenazeler kaza yerine gelen savcının incelemesinin ardından yakınlarına teslim edildi. İki kardeş Beypazarı Kabaca Köyü'nde ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.
BİZE ULAŞIN