Geleceğin Arda Turan'ları Beypazarı'nda yetişiyor

Geleceğin Arda Turan'ları Beypazarı'nda yetişiyor

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan okulların tatile girmesiyle eğitimin başladığı "Yaz Futbol Okulu"nda küçük futbolcular ile buluştu

  • Ankara Başkent
  • Perşembe 10.07.2015
Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Beypazarı Belediye Gençlik ve Spor Kulübü'nün okulların kapanmasıyla başlayan Yaz Futbol Okulu'nda eğitim alan öğrencileri ziyaret etti. Beypazarı Bulgurdede Ferhat Yağmur Değer Tesisleri'nde, Kulüp Başkanı Ahmet Kavas, antrenörler ve eğitim alan öğrencilerle bir araya gelen Kaplan, "Gelecekte belki de büyük kulüplerde hatta milli takımda bizleri gururlandıracak futbolcular bu çocukların arasından çıkacak" dedi.

"DESTEK OLACAĞIZ "
Altyapının önemine değinen Kaplan, "Bu çocuklarımızın bu neşeli ortamda spor yaparak vakit geçirmeleri, yeni arkadaşlar edinmeleri bizleri ve aileleri mutlu ediyor. Sporla ilgilenen sporu seven çocuklar zararlı alışkanlıklardan da uzak kalır, sağlıklı bir bünyeye sahip olurlar. Beypazarı Belediyesi olarak sporun ve sporcunun her zaman destekçisi olmayı sürdüreceğiz" diye konuştu. Kaplan daha sonra çocuklarla top oynayıp, hatıra fotoğrafı çektirdi.
BİZE ULAŞIN