Başkent bu yaz konsere doyacak

Geç gelen yaz başkentte eğlenceyi de beraberinde getirdi. Panora AVM düzenlediği konserler ile hem birçok ünlü ismi sanatseverlerle buluşturacak hem de yaz akşamlarında Ankara'yı eğlenceye doyuracak

Başkent bu yaz konsere doyacak
Gelenekselleşen PanoraPark Canlı Performans konserleri ve Panora Teras'ta gerçekleşecek olan "All You Need Is Music" konserleri ile Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi başkentte renkli bir yaz vaat ediyor. Bugün start verilecek yaz konserleri 18 Eylül'e kadar Ankaralılara keyifli dakikalar yaşatacak. Geçtiğimiz yıllarda büyük bir coşku ile gerçekleşen PanoraPark konserleri, 30 Temmuz Perşembe günü Türk pop müziğinin sevilen ismi Yalın'la sezonu açacak.

ÜNLÜLER GEÇİDİ
İzleyenlere unutulmaz anlar yaşatan PanoraPark konserleri, 6 Ağustos'ta İrem Derici, 20 Ağustos'ta Selami Şahin&Işın Karaca ve 27 Ağustos'ta Linet'in eşsiz sahne performansları ile renklenecek. Eylül ayında hız kesmeden devam edecek konserlerde 10 Eylül'de Mustafa Ceceli, 17 Eylül'de ise Zuhal Olcay&Mehmet Erdem romantik şarkıları ile konuklara unutulmaz yaz akşamları yaşatacak. Cuma günleri iş stresini açık havada müzik eşliğinde atmak isteyenler için Panora'nın yeni klasiği olmaya hazırlanan "All You Need Is Music" serisi Panora Teras'ta gerçekleşecek. Ünlü pek çok restoranın bulunduğu teras katta müzik dolu gecelere 24 Temmuz'da kendine özgü Latin müziği tarzıyla beğeni toplayan Ayhan Sicimoğlu &Latin All Stars start verecek.

MÜZİKAL STAND UP
31 Temmuz'da Bora Uzer ile keyifli saatler yaşayacak konuklar, Latin rüzgarı estirecek Jozi Levi Brasil Projects'i 7 Ağustos'ta dinleyebilecek. Türkiye'de bir ilk olan müzikal stand-up gösterisiyle Demet Tuncer, 14 Ağustos'ta sevenlerine alışılmışın dışında bir deneyim sunacak. All You Need Is Music etkinliği kapsamında 21 Ağustos'ta Güliz Ayla, 28 Ağustos'ta Dilan Çıtak, 4 Eylül'de Su Soley, 11 Eylül'de ise Erkan Kolçak Köstendil Panora'ya gelenlere eğlenceli vakit geçirtecek. Oyunculuğu ile tanınan Serhat Kılıç'ın kurduğu Serhat Kılıç Band ile 18 Eylül'de sonlanacak olan All You Need Is Music, biletsiz olarak tüm misafirlere sınırsız eğlence sunacak.
BİZE ULAŞIN