Akgül'den Ankaragücü'ne destek

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner'i ziyaret eden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, kombine kart aldı ve maddi destek sözü verdi

Akgül'den Ankaragücü'ne destek
Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner'i Beştepe Tesisleri'nde ziyaret ederek VİP Kombine Kartı ald. Ayrıca maddi destek ve arsa desteği sözü de veren Akgül, "Ankaragücü en kısa sürede eski günlerine kavuşmalı" dedi. Meclis Başkanvekili Erdal Ak'ın da eşlik ettiği ziyarette, 2015-2016 sezonu öncesi takıma başarılar dileyen Akgül, yapılan çalışmalar ve kulüp ile ilgili Yiğiner'den bilgi aldı.

"AZMİMİ Zİ ARTIRIYOR"
Ankaragücü'nün köklü bir kulüp olduğunu vurgulayarak, Türk sporuna başarı ile hizmet eden kulübün içinde bulunduğu sıkıntılardan bir an evvel kurtulması temennisinde bulunan Akgül, "Ankaragücü'nün, futbolcusundan teknik heyetine ve taraftarına birlik beraberlik içerisinde bir an önce eski parlak günlerine dönmesini umut ediyoruz. Tüm Ankaralıları Ankaragücü'müze destek olmaya davet ediyorum" dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yiğiner de, Ankaragücü'nün yeniden dirilmesi ve büyük başarılar elde etmesi için tüm Ankara halkının desteğine ihtiyaç duyduklarına vurgu yaptı. Yiğiner, "Yerel yöneticilerimizin yanımızda olması ve bizlere destekte bulunmaları çalışma azmimizi ve gayretimizi artırıyor. Belediye başkanımıza ziyaretinden dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN