Adli yıl açılışında üyelerle kahvaltı

Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından "Hukuk ve Demokrasi Kurumu", adli yıl açılışını Göksu Park'ta düzenlediği kahvaltı ile yaptı

Adli yıl açılışında üyelerle kahvaltı
Ankara'da görev yapan "Hukuk ve Demokrasi Kurumu" üyesi hakimler, Cumhuriyet Savcıları, serbest ve kurum avukatları yeni adli yıla, düzenledikleri kahvaltıyla başladı. Yoğun bir katılımın gözlemlendiği adli yıl açılış kahvaltısına katılan hakim, savcı ve avukatlar yeni adli yılın başarılı geçmesi dileklerinde bulundu.

HAYIRLI OLSUN DİLEĞİ
Hukuk ve Demokrasi Kurumu Genel Başkanı AK Parti 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Avukat Mehmet Ali Canlı yaptığı açıklamada "Yeni adli yılın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Yeni adli yılda adliyenin içindeki Paralel Yapı'yı ve tüm vesayet odaklarını temizlemek için Hukuk ve Demokrasi Kurumu olarak var gücümüzle çalışacağız. Ülkemizde bu yöndeki sıkıntıların giderilmesi için hükümete ve Paralel Yapı'ya savaş açmış kurumlara desteğimiz tamdır. Rabbim bize bu yolda sabır ve metanet versin" dedi. Kurumun kahvaltısına 200 yakın hakim, savcı ve avukat katıldı.


BİZE ULAŞIN