13’üncü yaş için muhteşem kutlama

GGYD’nin kuruluşunun 13. yıldönümü görkemli bir baloyla kutlandı. Başkan Allıoğlu’nun önemli mesajlar verdiği balo göz kamaştırdı

13’üncü yaş için muhteşem kutlama
Genç Girişim ve Yönetişim Derneği 13. Kuruluş Yıldönümü Balosu, Hilton Otel'de yapıldı. Başkan M.Nezih Allıoğlu ile yönetim kurulu üyelerinin evsahipliğindeki baloya dernek üyeleri ve eşlerinin yanı sıra başkent iş ve siyaset dünyasından pek çok önemli isim katıldı. Gecede bir konuşma yapan Başkan Allıoğlu, GGYD'nin 13 yılda, özellikle de son yıllarda eylem ve söylemleriyle etkinliğini ve yetkinliğini arttırmayı başarmış bir kuruluş olduğunu söyledi. Allıoğlu, "Gururla ifade etmek isterim ki, derneğimizin bu kadar kısa sürede kat ettiği mesafe, çok önemli bir boyuttadır. Ama hiçbir başarı tesadüf değildir. Bizler de tesadüfe inanmadık, sadece ve sadece çalışma azmimize, kararlılığımıza, üyelerimiz üzerinde yarattığımız güven duygusuna güvendik" dedi.

10. YIL MARŞI SÖYLENDİ
GGYD Başkanı M.Nezih Allıoğlu'nun konuşmasının ardından sahneye derneğe yeni üye olan genç girişimcilerle gecenin sponsorları davet edildi. Bu isimlere teşekkür plaketi verilirken sahneye daha sonra GGYD üyelerinden oluşan TSM Korosu çıktı. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise sahne ünlü şarkıcı Sinan Erkoç'un idi. Ellerine Türk bayrakları alan genç girişimciler, 10. Yıl Marşı'nı coşku ve heyecanla seslendirdi.
BİZE ULAŞIN