Büşra’nın hayalleri yarım kaldı

Çaresaz’ın solisti Büşra Özakalın, Akay alt geçidinde direksiyon hakimiyetini kaybederek duvara çarptı. 29 yaşındaki Büşra, feci kazada hayatını kaybetti

Büşra’nın hayalleri yarım kaldı
Başkentte hava trafik kontrolörü olarak çalışan müzisyen Büşra Özakalın, önceki gece iş dönüşü 06 FK 7899 plakalı otomobiliyle yaptığı kazada hayatını kaybetti. Esenboğa Havaalanı'nda hava trafik kontrolörü olan 29 yaşındaki Büşra, Çaresaz grubunun da solistiydi. Önceki gece mesaisi sona erdikten sonra otomobiliyle evine gitmek üzere yola çıktı. Büşra Özakalın, kullandığı otomobilin direksiyon hakimiyetini, Akay kavşağı tünelinde kaybetti. Savrulan otomobil, büyük bir hızla duvara çarptı. Çarpmanın etkisiyle Özakalın, otomobilinin içinde sıkıştı. Ağır yaralanan Özakalın, hurdaya dönen aracın içinden itfaiye erlerinin yardımıyla çıkarıldı.

GÖSTERGE 110'DA TAKILI KALDI
Hummalı bir çalışma sonucu araçtan çıkarılan Özakalın, ambulansla hastaneye kaldırıldı ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Otomobilin tekerleği ve birçok parçası ise yola savruldu. Polis ekipleri, tünelin girişini trafiğe kapadı. Otomobilin hız göstergesinin 110 km'de kaldığı gözlenirken, yolda herhangi bir fren izine rastlanmadı. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.
BİZE ULAŞIN