Muhtardan tekerlekli sandalye desteği

Ş.Koçhisar’ın genç muhtarlarından Menderes Salcan, engelli Fatiş teyzeye tekerlekli sandalye verdi

Muhtardan tekerlekli sandalye desteği
Şereflikoçhisar'da İstiklal Mahallesi Muhtarı Menderes Salcan, mahallesinde oturan 86 yaşındaki Fatiş Erol'un isteğini kırmayıp temin ettiği tekerlekli sandalyeyi kendisine teslim etti. Yaşlı kadın, "86 yaşındayım, benimle böyle yakından ilgilenen muhtar görmedim. Kendisinden çok memnunum" ifadelerini kullandı.

MAHALLELİ MEMNUN
Muhtar Menderes Salcan, Fatiş Erol'un tekerlekli sandalye isteğinin kendisine iletilmesi üzerine hemen harekete geçip İstanbul'daki Omurilik Felçliler Derneği ile temas kurdu. Buradan bir adet tekerlekli sandalye temin eden muhtar Salcan, yaşlı kadına teslim etti. Tekerlekli sandalyeye oturan Fatiş Erol ise muhtar Salcan'ın bu davranışından çok mutlu olduğunu belirterek, "Ben 86 yaşındayım. Bu zamana kadar hiçbir muhtarın bu kadar yakından ilgilendiğini görmedim. Kendisinden ben çok memnunum. Hatta mahallemiz de çok memnun. Allah razı olsun ondan" diye konuştu.

'SORUNLARINI ÇÖZÜYORUM'
Genç muhtar Salcan, mahallesine hizmet getirmek için elinden geleni yaptığını belirterek, "İstiklal Mahallesi muhtarı olarak, mahallemin tüm sorunlarının çözümü için her türlü çabayı sarfediyorum. Mahallemizde oturan yaşlı teyzenin bu isteğini de büyük bir memnuniyetle yerine getirmenin huzuru içindeyim" dedi.
BİZE ULAŞIN