Necip Fazıl’da karma sergi

Yüzlerce kursiyerle bir yılı daha tamamlayan Mamak Belediyesi aile merkezleri yılsonu sergileri için kapılarını açmaya devam ediyor

Necip Fazıl’da karma sergi
Mamak'ta yılsonu sergisi için kapılarını açan aile merkezlerinden biri de Necip Fazıl Aile Merkezi oldu. 400 kursiyerin çeşitli kurslarda yaptığı ve birbirinden iddialı ürünlerin yer aldığı yılsonu sergisi göz kamaştırdı. Yılsonu sergi açılışına Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül'le birlikte çok sayıda vatandaş da katıldı. Sergi açılışında bir konuşma yapan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Bir yıl boyunca verilen emeklerin karşılığını birazdan göreceğiz. Aile merkezlerimiz çok önemli misyon üstleniyor" diye konuştu.

BİN 200 ÜRÜN SERGİDE
Akgül, aile merkezlerinde el işi ve meslek edindirmeye yönelik kursların yanı sıra aile akademisi, bilgisayar, diksiyon ve İngilizce kurslarının da düzenlendiğini ifade etti. Necip Fazıl Aile Merkezi'nde profesyonel hocalar eşliğinde eğitim gören kursiyerler bin 200 parça ürünle yılsonu sergisinin kapılarını açtı. Hepsi el emeği göz nuru olan ürünlerden bazıları satışa sunulurken bazıları da evladiyelik olarak saklanacak. Sergide takı tasarımından alüminyum rölyefe, dikiş nakıştan ahşap boyamaya, sabundan keçeye birbirinden güzel ürünler bulunuyor.
BİZE ULAŞIN