Renault’nuz yaza hazır mı?

Aracınızın tüm periyodik bakımlarını Renault Yetkili Servisleri’nde yaptırın, yaşa göre artan “Renault Avantaj” indirimlerinden ve garantiden yararlanın

Renault’nuz yaza hazır mı?
Başkentin köklü Renault Yetkili Servisi Net Grup Otomotiv Genel Müdürü Emre Özçelik, kıştan çıkan araçların bakıma ihtiyaç duyabileceğinden ve gerekli bakımların yapılmaması durumunda araçlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan bahsetti. Araç sahiplerinin dikkat etmesi gereken başlıca değişimlerden söz eden Özçelik şunları aktardı: Bakımlarınızı Renault yetkili servislerinde yaptırın. Aracınızın tüm periyodik bakımlarını Renault yetkili servislerinde yaptırın, aracınızın yaşına göre artan "Renault Avantaj" indirimlerinden ve 2 yıl yedek parça ve işçilik garantisinden yararlanın.

YAĞ DEĞİŞİMİ HAKKINDA HER ŞEY
"Yağ değişimi bir aracın hayatındaki temel kavramlardan biridir. Servisimize gelen aracın öngördüğümüz gereksinimlere uyması durumunda aracın performansı ve ömrü üst düzeye çıkacaktır. Düzenli yağ değişimi sayesinde araç mekanik parçaların korozyona uğraması önlenir, motor temizlenmiş olur, motorun sızdırmazlığı garanti edilir ve motorun ısınması engellenir.

KLİMANIZA İYİ BAKIN
Klima, sıcak ya da soğuk havadan çok daha fazlasıdır. Buğunun etkin olarak önlenmesi, havanın temizlenmesi, sıcaklığın istediğiniz gibi ayarlanması gibi önemli bir rolü vardır. Klimanın sürekli ve düzgün çalışmasının sağlanması için yetkili servisimiz özel kampanyalı fiyat seçenekleri sunuyor. Fren mesafesinin uzadığını, fren pedalının sarsıldığını ve fren pedalının boşa gittiğini fark ederseniz aracınızı mutlaka bakımına götürmeniz gerekmektedir. Her yol koşulunda kullanılan frenler sizin, yolcularınızın ve aynı zamanda yolunuza çıkacak kişilerin güvenliğini sağlamaktadır. Bu sebeple frenlere ayrı bir önem verilmesi gerekmektedir. "

SERVİS KAMPANYASI KAZANDIRIYOR
Renault'nun, 30 Mayıs - 2 Temmuz 2016 arasında Renault ve Dacia sahibi olan müşterilerine tüm bakım ve mekanik onarımlarında yüzde 20 indirim, Axess, Maximum Kart, Paraf ve Yapı Kredi World'e 9 taksit imkanı sunduğunu ifade eden Özçelik, kampanyanın katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerli olduğunu kaydetti. Renault Eğitim Merkezi'nde gerekli eğitimleri almış ve marka ilkeleri doğrultusunda profesyonelleşen Renault Yetkili Servisi Net Grup, araç sahiplerine cazip seçenekler sunuyor. Uzman ekibi ile isteğe uygun çözümleri bulduklarını ve müşterilerinin yanında olduklarını belirten Özçelik, araçların emin ellerde olduğunu ifade etti.
BİZE ULAŞIN