Engin Bekdemir kampa katıldı

UEFA Avrupa Ligi hazırlıklarını Bolu’daki kampta sürdüren Osmanlıspor’un dünkü antrenmanına yeni transferi Bekdemir de katıldı

Engin Bekdemir kampa katıldı
Avrupa Ligi için hazırlıklarını Bolu'da sürdüren Osmanlıspor'un sabahki antrenmanına Mor- Sarılı ekibin 3 yıllık anlaşmaya vardığı genç oyuncu Engin Bekdemir de katıldı. Başkent ekibine gelmiş olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Bekdemir, "Osmanlıspor ligin renkli ve kaliteli takımlarından biri. Bu sezon UEFA Avrupa Ligi'nde yer alacak bir takımın içerisinde yer almak ayrıca gurur verici. Çok kaliteli bir kadroya sahibiz... Takıma kısa zamanda adapte olup, benden bekleneni bu takıma vermeyi amaçlıyorum" dedi.

TEKNİK EKİP JEST YAPTI
Bolu Gerede kampında 4. güne giren Başkent ekibi, antrenmana ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. Daha sonra sahaya kurulu çeşitli istasyonlarda kuvvet ağırlıklı çalışan Mor- Sarılılar, 10 dakikalık dayanıklılık koşusunun ardından dar alanda oynanan 6'ya 3 pas organizasyonuyla antrenmanı tamamladı. Takımın yeni transferleri Engin Bekdemir ve Diabete antremanın ilk etabına katılırken ikinci etapta takımdan ayrı bireysel antrenman yaptı. Diğer yandan hafif adale ağrısı bulunan Tiago Pinto kampın yapıldığı otelde tedavisinin ardından fizyoterapist eşliğinde çalıştı. Günde çift antrenmanla hazırlıklarını sürdüren Mor-Sarılı oyunculara, teknik ekip jest yaptı. Başkent ekibinin akşam antrenmanı iptal edildi.

ÇİNLİ TURİSTLER ANTRENMAN BASTI
Tatil için Türkiye'ye gelen ve Karabük'ün Safranbolu ilçesini ziyaret ettikten sonra TEM otoyolundan Kapadokya'ya gitmek için yola çıkan Çinli turistlerin bulunduğu kafile, Osmanlıspor'un kamp yaptığı otelde mola verdi. Bir süre büyük bir ilgiyle Osmanlıspor'un antrenmanını izleyen Çinli turistler, futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.
BİZE ULAŞIN