Sincan’daki iftarda projeler konuşuldu

Sincan’daki iftarda projeler konuşuldu

Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna, ilçede iftar yapan Başbakan Binali Yıldırım’a Yenikent-Temelli Bulvarı’yla ilgili son durumu anlattı

  • Ankara Başkent
  • Cumartesi 26.06.2016
Ulaştırma Bakanlığı döneminde birçok kez Sincan'ı ziyaret eden Binali Yıldırım önceki akşam Başbakan olarak ilk kez Sincan'a konuk oldu. Temelli'de Başbakan Yıldırım'ı Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna karşıladı.

DESTEK İÇİN TEŞEKKÜRLER
Temelli Jandarma Karakolu'ndaki askerlerle iftar sofrasında bir araya gelen Başbakan Yıldırım'a, Başbakanlık Müsteşarı Fuat Oktay, İçişleri Bakan Yardımcısı Sebahattin Öztürk, İçişleri Müsteşarı Selami Altınok ve Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar da eşlik etti. Başkan Tuna iftar sonrasında Başbakan'a Sincan'da devam eden ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgi verdi. Yenikent- Temelli Bulvarı'yla ilgili son durumu anlatan Tuna, "Ulaştırma Bakanlığı'ndan beri Sayın Yıldırım'ın Sincanımızda sayısız imzası var. Kendisinden her zaman büyük bir destek gördük. Başbakanlık görevi başladığından itibaren de Sayın Başbakanımızın Sincan'a olan ilgisi ve desteği bizi son derece memnun ediyor" dedi. Başbakan'ın orucunu açmak için Sincan'ı tercih etmesinin kendilerini memnun ettiğini ifade eden Başkan Tuna, "Sincanımıza verdiği önem için bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum. Sürpriz ziyaretiyle bizleri memnun etti. İlçe halkı adına geçmişten bugüne her zaman Sincan'a hassasiyetlerinden dolayı Başbakanımız Yıldırım'a şükranlarımı arz ediyorum" diye konuştu. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başbakan Yıldırım hatıra fotoğrafı çektirme isteklerini de geri çevirmedi.
BİZE ULAŞIN