AK Parti il teşkilatı iftarda bir araya geldi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti il ve ilçe teşkilatı temsilcilerini iftarda ağırladı. 3 bin 200 kişinin katıldığı iftarda ANKAPARK da tanıtıldı

AK Parti il teşkilatı iftarda bir araya geldi
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti Ankara teşkilatına iftar yemeği verdi. Başkan Gökçek, AK Parti Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı, Ankara milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ile il ve ilçe teşkilatlarından 3 bin 200 davetlinin ağırlandığı iftarda Büyükşehir Belediyesi'nin önemli projelerinden ANKAPARK, sahneye kurulan ekrandan tanıtıldı. Başkan Gökçek, tek tek masaları gezerek, davetlilere 'hoş geldiniz' dedi.

MÜMİNLER HUZURA KAVUŞACAK
Gökçek "Cenab-ı Allah, inşallah bu ramazanı, Müslümanların eziyet çektiği son ramazan kılsın. Önümüzdeki ramazanda inşallah bütün Müslümanların kurtulduğu, özgürlüklerine kavuştuğu yıl olsun. Herkes bir hesap yapıyor ama Cenab-ı Allah'ın da bir hesabı var. Dikkat edin, ülkeler bizle uğraşıyor, içimizi karıştırmaya çalışıyor ama şimdi birbirlerine giriyor, kendi içlerinde karışıyorlar. İnşallah onlar kendi dertlerine düşecek. Müminler, Allah'ın izniyle huzura kavuşacak" diye konuştu. Yemek sırasında davetlilerle çektirdiği fotoğrafları da Twitter'dan paylaşan Başkan Gökçek, davetlilerden 'retweet' yaparak birbirlerini takip etmelerini istedi. Başkan Gökçek, programın sonunda davetlilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
BİZE ULAŞIN