Kemeri takılı olsa Nur kurtulabilirdi

Babasının kullandığı otomobil kaza yapınca küçük Nur, emniyet kemeri takılı olmadığı için camdan fırlayarak hayatını kaybetti

Kemeri takılı olsa Nur kurtulabilirdi
Ankara'dan Kırşehir'in Mucur ilçesine gitmek üzere yola çıkan Hacı Şen, kullandığı otomobili Elmadağ ilçesinde kuma kaptırdı. Kontrolden çıkan otomobil yoldaki aydınlatma direğine çarptı. Kazada, araç sürücüsü ile babası yaralı kurtuldu, 11 yaşındaki kızı Nur Şen kaza yerinde can verdi.

CAMDAN FIRLADI
Elmadağ girişinde meydana gelen trafik kazasında, Hacı Şen yönetimindeki otomobil, sürücünün kontrolünden çıkıp önce kuma, ardından yol kenarındaki aydınlatma direğine çarptı. Kazada, otomobilin arka koltuğunda oturan ve emniyet kemeri takılı olmayan sürücünün 11 yaşındaki kızı Nur Şen araçtan dışarı fırlayıp olay yerinde can verdi. Emniyet kemerleri takılı olan ve kazadan yaralı kurtulan otomobil sürücüsü Hacı Şen, Dışkapı Sosyal Sigortalar Eğitim ve Araştırma ve Hastanesi'ne, yanında oturan babası Bekir Şen de Hacettepe Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Kazada hayatını kaybeden 11 yaşındaki Nur Şen'in bu yıl Etimesgut Şehit Erdil Erdoğan İlkokulu'nu başarı ile bitirmişti.
BİZE ULAŞIN