Gökçek’ten “Şovu bırak” eleştirisi

Gökçek, Çankaya Belediyesi’nin çöken yoluna gitmeyip Büyükşehir’i eleştiren CHP Ankara Milletvekili Yılmaz’a “şovmenliği bırak!” dedi

Gökçek’ten “Şovu bırak” eleştirisi
CHP Parti Meclisi Üyesi ve Ankara Milletvekili Necati Yılmaz, Kent Konseyi Başkanı Tevfik Kızgınkaya, Kırkkonaklar Semt Meclisi'nden Meral Yılmaz, Birlik Mahallesi İnisiyatifi'nden Özcan Karakuş Erdoğan, Mimarlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Yıldırım, Kırkkonaklar ve Birlik Mahallesi muhtarlarının katıldığı kısa bir yürüyüşün ardından geçtiğimiz günlerde çöken Mercan Caddesi'nde basın açıklamasında bulundu. Basın açıklamasının ardından grup Büyükşehir Belediyesi yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulunan Necati Yılmaz, "22 yıldır başkentin yaşadığı tüm sorunların adı Melih Gökçek'tir. Burada yıkılan, yamaçtan kayan yol değil, Gökçek'in yönetim anlayışıdır. Gökçek'in yönetim anlayışı artık yama tutmamaktadır. Bu anlayış yamaçlardan kaymakta, çöken yollara gömülmekte, yağmur ve sel sularında boğulmaktadır. Ankara'yı ve Ankaralıları, sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile önümüzdeki ilk seçimlerde bu yönetimden kurtarmak hepimizin borcudur"dedi.

"YÜRÜME YE DEVAM "
CHP'li Necati Yılmaz'ın şovmenlik yaptığını belirten Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Yollar yürümekle aşınmaz. Çankaya'nın çöken yolunda yürümeyip o yola gitmek işin şov olduğunu gözler önüne seriyor. Şovmenliği bıraksınlar. Ankara'da 22 bin kilometre yol var. Yürümeye devam" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN