Sağanak ve fırtına hasara yol açtı

Fırtına nedeniyle çatıların uçtuğu Beypazarı’nda etkili olan sağanak ve dolu ekili alanlara zarar verdi. Ticaret Odası’nın çatısından uçan parçalar 4 otomobilde hasara neden oldu

Sağanak ve fırtına hasara yol açtı
Beypazarı'nda etkili olan fırtına, sağanak ve dolu, bazı ev ve işyerlerinin çatılarını uçtu, ekili alanlar zarar gördü. Beypazarı'nda akşam saatlerinde etkili olmaya başlayan fırtına, ilçedeki Gazi Gündüzalp İş Merkezi ile ilçe çarşısı içinde yer alan ahşap evin çatısını uçurdu. Beypazarı Ticaret Odası'nın da bulunduğu iş merkezindeki çatının parçalarının Ankara yoluna düşmesi nedeniyle karayolu bir süre ulaşıma kapandı. Etrafa savrulan çatı parçaları 4 araçta da hasara neden oldu. Kapanan Beypazarı- Ankara karayolu, çatı parçalarının iş makineleriyle kaldırılmasının ardından yeniden ulaşıma açıldı. İlçede fırtınanın ardından görülen sağanak ve dolu da yaşamı olumsuz etkiledi. Sağanak ve dolu, ilçediki ekili alanlarda zarara yol açtı.

KENT MERKEZİNDE AĞAÇ DEVRİLDİ
Başkentte etkili olan fırtına ayrıca bir ağacın otomobillerin üzerine devrilmesine neden oldu. Alınan bilgiye göre, Ankara genelinde etkili olan yağış ve fırtına nedeniyle Çankaya Kennedy Caddesi'ndeki bir ağaç devrildi. Ağacın üzerine düştüğü 3 otomobil hasar görürken, can kaybı olmaması sevindirdi. Belediye ekipleri devrilen ağacı kaldırmak için çalışma başlattı.
BİZE ULAŞIN