Yeni yatırımlarla başkent artık daha aydınlık oldu

Başkent EDAŞ, eylül ayında Ankara’da bin 544 yeni aydınlatma montajını yaptı. Ekipler, 21 bin 164 aydınlatma armatürünü de kontrolden geçirdi

Yeni yatırımlarla başkent artık daha aydınlık oldu

Başkent EDAŞ, sürdürülebilir ve kaliteli enerji hedefiyle eylül ayında da yatırımlarına devam etti. Daha aydınlık bir Ankara için eylül ayında bin 544 yeni aydınlatma montajı yapan Başkent EDAŞ ekipleri, 21 bin 164 armatürün de bakımını yaptı. Kesintisiz enerji için 79 trafonun yenilendiği kentte, 172 panonun da bakımı tamamlandı. 129 dağıtım merkezinin bakımının gerçekleştirildiği Ankara'da, 544.5 kilometrelik hattın da bakım ve onarımı yapıldı.

YENİ YATIRIMLAR
Ankara'da kaliteli enerji için çalışan Başkent EDAŞ, yeni yatırımlara da hız verdi. Bin 544 yeni aydınlatma armatürünün montajının gerçekleştirildiği başkente 304 kilometre uzunluğunda yeni kablo da döşendi. Ankara'da ayrıca 522 yeni elektrik panosuyla birlikte 70 yeni trafonun da montajı Başkent EDAŞ tarafından gerçekleştirildi. Başkent EDAŞ'ın yatırımlarının önümüzdeki dönemde de devam edeceği belirtildi.

BİZE ULAŞIN