Tatilde kayak keyfi

Altınoran, yarıyıl tatili nedeniyle öğrencilerin akınına uğradı. Öğrenciler kayak merkezindeki snowland ve extramlandda tatilin keyfini çıkarıyor

Tatilde kayak keyfi
Sinpaş Yapı'nın Çankaya'da bulunan Altınoran projesi içinde yer alan sosyal donatılar, sadece site sakinlerinin değil bütün Ankaralı çocukların ilgi odağı oldu. Ankara'da şehir dışına çıkmadan çocuklarını kayak yapmaya götüren aileler keyifle vakit geçiriyor. Altınoran, yarıyıl tatilinin yeni gözdesi olacak. Altınoran içerisinde bulunan Altınoran Çarşı ile aileler yeme - içme alanlarında keyif yaparken, vadi manzarası eşliğinde teleferikle snowland ve extremeland alanlarına inebiliyor.

MODERN KAYAK EĞİTİMİ
Yılın 365 gün kayak yapılabilen Türkiye'deki tek şehir içi kayak merkezi olan snowland, kayak yapmak ve öğrenmek isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Dileyenler 5-10 kişilik gruplar oluşturup profesyonel bir ekip tarafından en modern metotlarla kayak, snowboard ve buz pateni eğitimi alabiliyor. Merkezde tüm kayak ekipmanlarını kiralamak da mümkün. Profesyonel eğitmenlerden ders alan çocuklar birkaç saat içinde alıştırma pistinden profesyonel atlama rampasının olduğu 30 bin metrekarelik piste geçerek, kayak yapmanın tadını çıkartmaya başlıyor.

ULAŞIM TELEFERİK İLE
Snowland, Extramland ve Buz pateni pistine araçla ulaşımın yanı sıra, Vadi Manzarası eşliğinde Altınoran Çarşı'dan teleferikle ulaşım sağlanabiliyor. Kayakta hız kesmek istemeyenler için pistin yanı başına kurulan telesiyej ile de pisti tırmanma şansı veriyor. Proje içinde yer alan maceraperestler için özel tasarlanan ExtremeLand macera parkı ile metrelerce yükseklikteki ip parkurlara tırmanan çocuklar, adrenalin dolu heyecanlı bir gün geçiriyor. Çocuklar ve ailelerin resim çektirmek için ziyaret ettikleri diğer bir alan ise Skywalk. Burada 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşanıyor.
BİZE ULAŞIN