'Evet' zincirine iş dünyası da katıldı

MÜSİAD Ankara Başkanı Erdal’ın “Güçlü Türkiye için ben de varım” çağrısına, ASO Başkanı Özdebir’den “halkın refahı ve mutluluğu için ben de varım” cevabı geldi

'Evet' zincirine iş dünyası da katıldı
Sosyal medyada başlatılan "Güçlü Türkiye için EVET" kampanyasına başkent iş dünyası temsilcileri başta olmak üzere birçok isimden "Ben de varım" diyerek destek mesajları gelmeye devam ediyor. Sosyal paylaşım siteleri Twitter ve Facebook'ta #Ben- DeVarım hastag'i ile yapılan anayasa değişikliği referandumuna destek paylaşımlarına Ankaralı iş dünyası kayıtsız kalmadı. MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal'ın Ankara iş dünyasına taşıdığı kampanya Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ile devam etti. Bu isimlerin yanısıra AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu da kampanyaya katılan diğer isimler arasında yer aldı.
MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal: Değerli MÜSİ- AD Başkanım Nail Bey, mesajınızı aldım birlik ve beraberlik içinde güçlü bir Türkiye, istikrar için ben de varım. Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir sen de var mısın?
Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir: İlhan Erdal Başkanım çağrını aldım, teşekkür ederim. Güçlü bir Türkiye için halkın refahı ve mutluluğu için ben de varım. Sayın Gürsel Baran başkanım sen de var mısın?
AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan: Yönetimde istikrar için, ülkemizin istikbali için, daha güzel yarınlar için #GüçlüTürkiyeİçinEVET #KararımızEvet
AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam: Melih Başkanım, 81 İl Başkanına yaptınız çağrıyı aldım. Güçlü bir Türkiye için ben de varım. Fatih Başkanım sen de var mısın?
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: Bu vatanda kıyamete kadar kalmanın bedeli neyse ödenir, "yeter!" diyeceğiz. Söz de egemenlik de kayıtsız şartsız milletindir. "Evet" diyorum.
BİZE ULAŞIN