Derbi maçı taşları yerinden oynattı

Beraberlikle biten başkent derbisinin ardından G.Birliği ve Osmanlıspor teknik direktörleri takımlarında değişiklik sinyali verdi

Derbi maçı taşları yerinden oynattı

Gençlerbirliği ve Osmanlıspor berabere kaldı, her iki takımda da taşlar yerinden oynadı. Kırmızı-kara ve mor-sarılı ekiplerin teknik direktörleri değişim sinyali verdi. 1-1'lik başkent derbisinin ardından konuşan Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, "Acil golcüye ihtiyacımız var" derken, Osmanlıspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, "Oyuncuyu ikna edemiyorsak ikna ettiklerimizle oynayacağız. Bu görünümden sonra müdahale etmemiz zaruri oldu" dedi.

EKSİK YERLERE TRANSFER
Ümit Özat, 1-1 biten Osmanlıspor maçının ardından şöyle konuştu: "Kopuk kopuk oynadık bireysel hatalarla pozisyon verdik. 3-4 net pozisyondan da yararlanamadık. Santrfor almamız lazım, acil golcüye ihtiyacımız var. Alırsak önümüzün daha açık olduğunu düşünüyorum. Yazın herkes transferle uğraşırken bu takım sadece eksik yerlerine takviye yapacak" değerlendirmesinde bulundu. Osmanlıspor Teknik Direktörü Akçay ise karşılaşmanın berabere bitmesinin normal olduğunu ifade etti. Akçay, "Kompakt yapı için oyuncularımızı hazırlayacağız. Avrupa Ligi, Süper Lig, daha da zor bir sürece giriyoruz. Teknik heyet olarak güçlü durumdayız. Oyuncuyu ikna edemiyorsak ikna ettiklerimizle oynayacağız. Bu görünümden sonra müdahale etmemiz zaruri oldu" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN