Mamak Kültür Merkezi sanatseverlerin hizmetinde

Mamak Kültür Merkezi’nde (MKM) ney, keman, gitar, saz, ud, tiyatro, drama, halk oyunları, semazen, hat, Türk sanat, halk ve tasavvuf müziği koroları kursları düzenleniyor

Mamak Kültür Merkezi sanatseverlerin hizmetinde
Mamak Belediyesi'ne ait Mamak Kültür Merkezi (MKM) binlerce kursiyeriyle eğitimlerine devam ediyor. Uzman hocalar desteğinde MKM'de verilen kurslardan her yıl binlerce kursiyer eğitim alıyor. Kişisel yeteneklerini ve hobilerini geliştirmek isteyen Mamaklılar uzman hocalar eşliğinde MKM'de sanat icra ediyor.

GENİŞ KURS YELPAZESİ
Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Her eğitim öğretim döneminde yüzlerce kursiyer MKM'de eğitim alıyor. Kişisel yeteneklerini geliştirmek isteyen veya kendini sanatın bir dalından yetiştirmek isteyen herkes kurslarımızdan faydalanabilir. Teorik ve uygulamalı eğitimlerin verildiği kurslarımıza ilgi her geçen gün artıyor. Aynı zamanda Mamak'ta yapılan birçok kültürel etkinlikte de MKM kursiyerleri boy gösteriyor" dedi. Profesyonel hocalar eşliğinde düzenlenen kurslar çok geniş bir yelpazede yapılıyor. MKM'de ney, keman, gitar, saz, ud, tiyatro, drama, halk oyunları, semazen, hat, Türk sanat, halk ve tasavvuf müziği koroları kursları düzenleniyor.
BİZE ULAŞIN