Çavuşoğlu’ndan referandum turu

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Kızılcahamam ve Sincan’da ilçe teşkilatlarıyla bir araya geldi. Esnafla sohbet eden ve sıkıntılarını dinleyen Çavuşoğlu gençlere “Size güvenimiz tam” dedi

Çavuşoğlu’ndan referandum turu
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kızılcahamam ve Sincan'ı ziyaret etti. Kızılcahamam'da 15 Temmuz şehidi Mehmet Gülşen'in ailesini ziyaret eden Bakan Çavuşoğlu, ardından esnafla bir araya geldi. AK Parti İlçe Teşkilatına geçen Bakan Çavuşoğlu, İlçe Başkanı Sefa Yıldırım'dan teşkilat çalışmaları hakkında bilgi aldı ve partililerle sohbet etti. İlçe teşkilatı ziyaretinin ardından Kaymakamlık binasına geçen Çavuşoğlu, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız'la da makamında görüştü.

HAL ESNAFIYLA GÖRÜŞTÜ
Çavuşoğlu, Kızılcahamam'da Kazım Karabekir Caddesi ve hal içerisindeki esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Buradan AK Parti ilçe teşkilatına gelen Çavuşoğlu, ilçe başkanı Sefa Yıldırım ve teşkilat mensupları ile buluştu. Daha sonra Kaymakam Mehmet Yıldız ve Belediye Başkanı Muhittin Güney'i makamında ziyaret eden Bakan Çavuşoğlu, ilçe hakkında bilgi aldı. Burada kendisine takdim edilen hediyeleri de kabul eden Bakan Çavuşoğlu, 15 Temmuz darbe girişiminde şehit düşen Hakan Gülşen ve Mehmet Gülşen'in ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

GENÇLERLE SELFİE ÇEKTİ
Bakan Çavuşoğlu Sincan'da da Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna ile bir araya geldi. Sincanlılara da dış politikadaki durum ve referandum süreciyle ile ilgili bilgiler veren Bakan Çavuşoğlu, Sincan'dan beklentinin son derece yüksek olduğunu ifade ederek, "Dış politikadaki dik duruşumuzun arkasında sizden aldığımız güç ve destek var. Sincan her geçen gün marka değeri yükselen bir ilçe. Başkan Tuna da bunda en büyük pay sahibi" dedi. AK Parti Sincan gençlik kolları üyesi gençler Bakan Çavuşoğlu'na yoğun ilgi gösterdi. Gençlere "Bu referandumu en iyi sizler anlatacaksınız bizlerin size güveni tam" diyen Çavuşoğlu gençlerle bol bol özçekim yaptı.
BİZE ULAŞIN