Gençlerbirliği 94’üncü yıl dönümünü kutladı

Gençlerbirliği Kulübü, 94. kuruluş yıl dönümünü İlhan Cavcav Tesisleri’nde kutladı. Başkan Cavcav, bu hafta Çaykur Rize maçından iyi bir sonuç beklediklerini söyledi

Gençlerbirliği 94’üncü yıl dönümünü kutladı
Gençlerbirliği, 94'üncü yaş gününü münasebetiyle çeşitli etkinlikler düzenledi. Bu kapsamda Başkan Murat Cavcav ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin ilk durağı Anıtkabir oldu. Kabri ziyaret eden Başkan Cavcav ve beraberindeki heyet, Anıtkabir'de Atatürk'ün huzuruna çıkıp mozoleye çelenk bıraktı ve saygı duruşunda bulundular. Heyet daha sonra Misak-i Milli Kulesi'ne geçti. Burada Gençlerbirliği adına Başkan Cavcav, Anıtkabir Özel Defteri'ni imzaladı. Murat Cavcav ve yönetim kurulu üyeleri Anıtkabir ziyaretinin ardından Gençlerbirliği'nin unutulmaz Başkanı İlhan Cavcav'ın Cebeci Asri Mezarlığı'ndaki kabrini ziyaret etti. İlhan Cavcav'ın kabri başına gelen kurul üyeleri ve Murat Cavcav, İlhan Cavcav'ın mezarı başında dualar okuyup, kabrine çelenk ve Gençlerbirliği atkısı bıraktı.

FUTBOLCULARA İKRAM ETTİ
Son olarak Gençlerbirliği İlhan Cavcav Tesisleri'ne gelen heyet, futbolcular ve teknik direktör Ümit Özat'ın da katılımıyla pasta kesme töreni düzenledi. Üzerinde Gençlerbirliği arması bulan pastayı kesen Başkan Cavcav, "Ne tesadüf bugün ayrıca rahmetli babamın 52'nci günü, ikisi de bugüne denk geldi" dedi. Pazar günü kendi sahalarında oynayacakları Çaykur Rizespor maçına da değinen Cavcav, "Bu pastadan futbolcu arkadaşlara verelim ki güç kazansınlar. Umarım bu hafta iyi sonuçlar alırlar" dileğinde bulundu.

BASIN MENSUPLARINA SÜRPRİZ
Pasta kesme töreninin ardından Cavcav, basın mensuplarına üzerinde kulübün kuruluş yılının bulunduğu forma hediye etti.

'DAHA İYİYE TAŞIYACAĞIZ'
Teknik Direktör Ümit Özat ise bu hafta oynayacakları Çaykur Rize maçını hatırlatarak, "Futbolcu arkadaşlarımız her şeyin bilincindeler. Her hafta üstüne koyarak iyi bir mücadele örneği gösteriyorlar. Rahmetli başkanımızdan kalan bu güzide kulübü, hem başkanımız hem de kulübün bünyesinde bulunan profesyonellerle daha iyiye taşımak en büyük görevimiz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN