Amatör sporculara verdiği destekten dolayı Fethi Yaşar’a teşekkür plaketi

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a, amatör spor kulüplerine verdiği destek dolayısıyla teşekkür plaketi verildi. Başkan Yaşar, sporculara sağladıkları desteği sürdüreceklerini ifade etti

Amatör sporculara verdiği destekten dolayı Fethi Yaşar’a teşekkür plaketi
Yenimahalle'de amatör sporun her zaman destekçisi olan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, İnönü Batıkent Gücü Spor Kulübü tarafından düzenlenen 4. Geleneksel Dayanışma gecesinde genç sporcuları ve ailelerini yalnız bırakmadı. İnönü Batıkent Gücü Spor Kulübü 4. Geleneksel Dayanışma gecesi Meydan AVM'de yapıldı. Gecede; U-14 ve U-19 takımlarını konukların karşısına çıkaran Kulüp Başkanı Ahmet Köse, amatör spor kulüplerine desteğini esirgemeyen Başkan Yaşar'a plaketle teşekkür etti. Yaşar, "Yenimahalle'de spora ve sporcuya her türlü imkanı sağlıyoruz. İlçemizde 3 adet olimpik kapalı yüzme havuzu ve spor tesisimiz var ve hızla yenileri yükseliyor. Diğer yandan ilçemizde FİFA standartlarında iki sahamız var. Ayrıca 14 bin 850 metrekare kapalı alana sahip salon sporlarında uluslararası müsabakalara ev sahipliği yapacak, Gazi Mustafa Kemal Spor Kompleksi inşaatımız hızla tamamlanıyor. Bu kompleksimiz de bittiğinde ilçemizdeki kapalı spor salonu ihtiyacı tamamen karşılanmış olacak" dedi.

"HER ZAMAN YANINIZDAYIZ"
Sporculara destek veren Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Murat Kandazoğlu da "Federasyon olarak her zaman yanınızdayız. Belediye Başkanımız Fethi Yaşar'a da destekleri için federasyonumuz adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN