Bu bahar da evleriniz Donare ile renklensin

Her sezon yenilenen ürün seçenekleriyle iç ve dış pazarda birçok kullanıcıya ulaşan Donare Mobilya, Bursa’daki fabrikasında ürettiği döşemelik ve perdelik kumaş seçenekleriyle baharda ‘yeni bir başlangıç’ daveti sunuyor

Bu bahar da evleriniz Donare ile renklensin
Ankara'da 1996 yılından bugüne hizmet vermeye devam eden Donare, gerek yurt içi gerekse yurt dışında marka gücünü artırmak üzere yeni sezonda da çalışmalarını sürdürüyor. Bu baharla özdeşleşen koyu renkler yerine daha renkli ve canlı tasarımlara yönelen marka, evler başta olmak üzere her türlü yaşam alanına enerji katmayı amaçlıyor. Kaplama, goblen, pamuklu ve keten kumaşlarla birlikte her türlü döşemelik ve perdelik kumaş üretimi gerçekleştiren marka, ürünlerinin yüzde 60'ını yurt dışına ihraç ediyor. Her sezon yenilenen ürün seçenekleriyle iç ve dış pazarda birçok kullanıcıya ulaşmaya devam eden Donare, Bursa'daki fabrikasında ürettiği döşemelik ve perdelik kumaş seçenekleriyle bahara yeni başlangıç yapmak isteyenlere özel seçenekler sunuyor.

YAZIN CANLI RENKLERİYLE TASARIM
İlkbahar-yaz sezonuna yönelik tasarım çeşitliliğini artırarak daha fazla kişiye ulaşmayı amaç edinen Donare tasarımlarında renklilik ve canlılık dikkat çekiyor. Yazın canlı renklerini yeni sezon tasarımlarına yansıtan marka, kasvetli havayı dağıtarak farklılık yaratmayı amaçlıyor. Üretilen kumaşların yüzde 60'ını dış piyasaya yüzde 40'ını ise bayilik ağıyla iç piyasaya pazarlayan firma, ihracatı artırmak adına yurt dışı fuarlara katılıyor. Toptan satışları Bursa'da aynı zamanda üretim yeri de olan merkezden yürüttüklerini vurgulayan firma, Ankara Siteler'de Karacakaya Caddesi üzerinde yer alan showroom'unda ise perakende satışlarını yapıyor.

TÜM STANDARTLARI KORUYARAK KALİTEDEN ÖDÜN VERMİYOR
Donare, profesyonel ve tecrübeli desencilerden oluşan mükemmel bir desen grubuna sahiptir. Her yıl yüzlerce kumaş steri yaratmaktadır. Firma yapılan her çalışmada tüm standartları koruyarak kaliteden asla ödün vermiyor. Donare yaptığı Ar-Ge çalışmaları ile her geçen yıl teknik özellikleri daha da yüksek, katma değerli ürünleri pazara sunmayı hedeflerken dekorasyon sektöründe gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası fuarların önemine dikkat çekiyor. Ankara Siteler'deki mağazasında 2017 trend renklerini kendi tasarım çizgisiyle birleştiren Donare, evlerde bahar havası estirmeye devam ediyor.
BİZE ULAŞIN