Evlenecekler ve evini yenileyecekler aradığınız her şey tek adreste

Yöre Outlet, yenilenen Etimesgut mağazasının kapılarını açtı. Evlenecekler ve evini yenileyecekler Yöre’de tüm aradıklarını buluyor. Perdeden züccaciyeye, ev tekstil ürünlerinden duvar kâğıdına kadar birçok ürün grubu tek bir adreste birleşerek, başkentliler için zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor

Evlenecekler ve evini yenileyecekler aradığınız her şey tek adreste
Evlenecekler, evini yenileyecekler, Yöre Outlet ile tüm aradıklarını tek bir çatı altında buluyor. Yaşam alanlarını bir evin ihtiyacı olan perde, züccaciye, ev tekstil ürünleri, duvar kâğıdı gibi ürün grupları ile tek bir adreste bulunduruyor. Biev, Özdilek ve Karaca'nın satış noktası olan Yöre'de birbirinden özel çeyiz paketleriyle her bütçeye hitap edecek setler sunuluyor. Evlilik hazırlığında olanlar için çeyiz listesi büyük önem taşır. Her aradığını bulmak isteyenler için büyük önem taşıyan çeyiz listeleri Yöre ile tek bir adreste birleşerek hem zamandan hem enerjinizden tasarruf sağlıyor. evlerde bahar havası estiriyor Ev dekorasyon ve aksesuar ürünleriyle ürün yelpazesinde birbirinden farklı seçenekler sunan Yöre, bu sezonda evlere bahar havası estiriyor. Saatten, vazoya, mumdan, tablolara, biblolardan mutfak aksesuarlarına yine bu yılın en moda aksesuarları ferforje ürünlere kadar birçok seçeneği müşterilerine sunuyor.

YÖRE'DE İNANILMAZ KAMPANYALAR
Özdilek ve Karaca'nın ev tekstil ürünlerinde outlet mağazası olan Yöre, kilo ile havlu, çarşaf satışlarına başladı. Bu kampanyadan gayet memnun olan başkentliler Yöre'de sunulan çeşitli fırsatları değerlendiriyor. Karaca çeyiz setlerinde farklı alternatifler sunan firma, klasik ve modern modelleriyle her zevke uygun seçenekler bulunduruyor. Karaca'nın birbirinden güzel çeyiz setlerinde; çeyizlerin baş tacı porselen yemek takımı, çatal bıçak takımı, kahvaltı ve tencere setleri bulunuyor. Yi ne tencere setlerinde çelik ve granit seçeneğiyle bir tercihi müşterilerine bırakıyorlar. Firma 5 bin TL alışveriş yapan herkese bin TL'lik hediye çeki veriyor.

HAYALLER YÖRE'NİN KALEMİ İLE ŞEKİLLENİYOR
Perde tasarımı konusunda alanında uzman olan Yöre, kişiye özel tasarımlarıyla aradığınız modeli sizler için çiziyor. Satış öncesi müşterilerinin fikirlerine önem veren Yöre, satış sonrası hizmet takibi ile de müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.
BİZE ULAŞIN