Öğretmenler AVM'de fırsatlar sizi bekliyor

Halı, mobilya, beyaz eşya, elektronik ve elektrikli küçük ev aletlerinde 41 yılı aşan satış tecrübesiyle Öğretmenler AVM, başkentlilere tüm kredi kartlarına 48 ay taksit imkânı ile hizmet vermeye devam ediyor

Öğretmenler AVM'de fırsatlar sizi bekliyor
Hizmette 41 yılı aşan tecrübesiyle halı, mobilya, beyaz eşya, elektronik ve elektrikli küçük ev aletleri, ev tekstili, züccaciye ve inşaat sektöründe çalışmalarını sürdüren Öğretmenler AVM, 2017 yılında da en son yenilikleri, üstün hizmet kalitesi ile müşterileriyle buluşturuyor. Satış ve satış sonrası hizmet kalitesine maksimum önem veren Öğretmenler AVM, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek mobilyada +5 yıl servis garantisi veriyor.

48 AY TAKSİT İMKÂNI
Servis garantisi ile birlikte; ihtiyaç sahibi tüm müşterilerinin yaşadığı mekanları yenilemeleri için ödemede tüm kredi kartlarına 48 ay taksit imkanı sağlıyor. Kredi kartı kullanmayan müşterilerini de düşünen Öğretmenler AVM elden ödemede kartsız –kefilsiz 36 ay taksit imkanı sağlıyor. Ödeme kolaylığının yanında tüm ürünlerde KDV oranı kadar ekstra indirim uygulayan Öğretmenler AVM müşteri mutluluğu için tüm imkânları seferber ediyor.

ZENGİN ÜRÜN SEÇENEĞİ
Bu yıl da geçmişte olduğu gibi müşterilerini birbirinden güzel kazanç fırsatlarıyla karşılamaya devam eden Öğretmenler AVM, yeni yılda yeni umutlarla müşterilerine "Gülümse Ankara" diyecek. Öğretmenler AVM'de; ödeme kolaylığı, zengin ürün seçenekleri, konforlu yaşam, modern tasarımlar, kaliteli ürünler, hesaplı fiyatlar ve şık sofraların tüm parçalarını bulmak mümkün. Öğretmenler AVM, mobilyada ekstra beş yıl servis garantisi de veriyor.

YENİLİKLERİ TAKİP EDİYOR
Öğretmenler AVM, başkentin etkin noktalarında yer alan mağazalarında bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek geniş ürün yelpazesine sahip. Bunun yanında günün trendlerini ve yeniliklerini takip ederek oluşturduğu modern tasarımların yer aldığı şık sunumları ve satış sonrası hizmetleri ile Ankaralıların tercih noktası oluyor. Mağazalarına gelen her müşteriyi bir misafir gibi karşılayan Öğretmenler AVM, ikramlar eşliğinde günün her saati taze çay ikram ediyor. Müşteriler, bu sıcak karşılama ile günün yorgunluğundan arınıp, konusuna hakim satış danışmaları ile birlikte evinin her türlü ihtiyacını karşılayabiliyor.

'MUTLU ÇALIŞAN MUTLU MÜŞTERİ'
150 kişinin üzerinde çalışan istihdam eden Öğretmenler AVM, yeni mağazalar açarak ülkenin istihdamına katkı sağlamayı hedefliyor. 'Mutlu çalışan, mutlu müşteri ve mutlu işveren' sloganı ile çalışmalarını sürdüren Öğretmenler AVM, çalışanlarının kurum içindeki huzuru, sosyal hakları ve mutluluğu kadar eğitimine ve konusuna hakim olmasına da önem veriyor. Dikmen mağazasında sadece halı; çok katlı plaza mağazalarında ise halı ile birlikte mobilya, beyaz eşya, küçük elektrikli ev aletleri, ev tekstili ve züccaciye reyonları bulunuyor.
BİZE ULAŞIN