Yalın ve özgün tasarımlar Baffi ile hayat buluyor

Yalın ve özgün tasarımlara hayat veren Baffi Mobilya, yaygın satış ağıyla hizmet veriyor. Firma, İran’da açtığı fabrika ile artık daha geniş kitlelere hitap etmeye başladı

Yalın ve özgün tasarımlar Baffi ile hayat buluyor
Kendine özgü çizgisiyle dikkat çeken Baffi Mobilya, ileri teknoloji ve kaliteyi tasarımlarında bir araya getiriyor. Yalın ve özgün tasarımlara hayat veren marka, bulunduğu ortama pozitif enerji kazandıran, rahat ve konforlu mobilyalarla yaşam alanlarını güzelleştirmeyi amaçlıyor. 1972 yılında sektörde faaliyet göstermeye başlayan Baffi Mobilya, bugün hem modern ve kaliteli mobilya tasarımlarına imza atıyor hem de farklı mekanlara yönelik projelendirme hizmeti sunuyor.

İRAN'A MOBİLYA FABRİKASI
Geniş bir satış ağına sahip olan Baffi Mobilya, tasarımlarında kullandığı kumaş ve ahşap seçenekleriyle dikkat çekiyor. Yurt içi ve yurt dışında birçok projeye imza atan marka, İran'da açılan fabrikasıyla tasarımlarını daha geniş kitlelere ulaştırıyor. Alanında uzman bir ekibe sahip olan Baffi Mobilya, üretimin tüm aşamalarında profesyonel bir anlayışla hizmet vermeyi amaçlıyor. Firma ortaklarından Yahya Yalım, Baffi Mobilya'nın yükselen bir grafiğe sahip olduğunu belirterek, "Marka olarak, kaliteden asla taviz vermiyoruz. Baffi Mobilya, özgün tasarımlarıyla geleceği kurguluyor. Modern tarzda koltuk ve mobilya üretimi yapan markamız, tamamen kendi tasarım ekibi tarafından geliştirilen ürünleriyle ön plana çıkıyor. Evlerin yanı sıra kafe, ofis, restoran ve otel gibi mekânlara yönelik projelere de imza atıyoruz" diye konuştu.

?SIRA DIŞI STANT
CNR İMOB organizatörlüğünde 30 Mart – 2 Nisan 2017'de Congresium'da düzenlenen mobilya fuarına ev sahipliği yapan Ankara, hareketli günler yaşadı. Yurt içi ve yurtdışından yoğun bir ziyaretçi trafiğinin yaşandığı fuarda Baffi sıra dışı standı ile kapılarını müşterilerine açtı. Özellikle yeni koleksiyonu için bir lansman niteliğinde olan bu fuar Baffi için bekledikleri yoğunlukta geçti.

DENENMEMİŞ MALZEMELERLE HAYAL GÜCÜNÜN ÖTESİNDE ESTETİK
Mobilya sektöründe trendlere öncülük eden Baffi, tasarımlarında sıra dışı modelleri, farklı renk ve şekillere bürünmüş malzemelerle buluşturuyor. Doğal malzemeleri modern bir görünümle yeniden yorumlayan marka, denenmemiş malzemelerle hayal gücünün ötesinde bir estetiği yaşatıyor. Firma, yeni sezonda tasarımlarını keşfetmek isteyen konuklarını bekliyor.
BİZE ULAŞIN