Çamlıdere’ye üç yılda 86 milyon TL’lik yatırım

Çamlıdere’de konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, ilçeye 3 yılda toplam 86 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi

Çamlıdere’ye üç yılda 86 milyon TL’lik yatırım
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Çamlıdere Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen "Büyük Çamlıdere Buluşması"na katıldı. Son 3 yılda ilçeye 86 milyon liralık yatırım yaptıklarını kaydeden Gökçek, "Fen işleri Daire Başkanlığı tarafından 199 bin ton asfalt döküldü, 7 köy yolu yapıldı ve 49 kilometre tarım yolu açıldı. 2 yıl içerisinde asfalt atılmamış yolunuz kalmayacak. Bunlara Benli Yaylası yolu da dahil" diye konuştu. Şeyh Ali Semerkandi Türbesi'nin çevresine dev bir park yapıldığını da vurgulayan Gökçek, Çamlıdere'ye 81 bin çiçek, 177 bin çalı ve 8 bin 624 yetişkin ağaç dikildiğini açıkladı. Konuşmasının son bölümünde 16 Nisan'a ilişkin değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, çalışmaların istikrar sayesinde olduğunu ve bu istikrarın devam etmesi için "evet" oyu verilmesi gerektiğini söyledi.

"KALKINMAMIZI İSTEMİYORLAR"
Türkiye'nin nereden nereye geldiğini örneklerle anlatan Gökçek sözlerini şöyle sürdürdü: "Duble yollar, hızlı tren, her ile havalimanı, her ile üniversite yapılması geçmişte hayaldi. Bunların tamamı AK Parti iktidarında istikrarla birlikte gerçekleşti. Avrupa bizim dirliğimizi, birliğimizi, kalkınmamızı istemiyor" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN