Amaç sevgi değil siyaset

CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli, üç tane Ankaragücü taraftarını yanına alıp “hayır” pozu vererek gerçek niyetini ortaya koydu. Dereli, takıma yardım söz konusu olunca ise Çankaya Belediyesi’nden tek kuruş çıkartamadı

Amaç sevgi değil siyaset
Ankaragücü'nün olaylı geçen Gümüşhane maçına kadar ortalıklarda gözükmeyen ve bu maçtan sonra kulüp üzerinden siyaset yapmaya çalışan CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli, amacının kulüp sevgisi değil, siyasi şov yapmak olduğunu belgeledi. Karanfil Sokak'ta üç Ankaragücü taraftarı ile ellerinde "hayır" broşürleriyle fotoğraf çektiren Dereli, bunu CHP Çankaya'nın Twitter adresinden, "Ankaragücü ne zaman yükselişe geçse birileri müdahale edip engellemeye çalışıyor. Ankaragücü taraftar bu düzene #Hayır diyecek" ifadeleri ile paylaştı.

SADECE O SİYASET YAPIYOR
Ankaragücü'nün evinde oynadığı maçlara AK Parti İl Başkanı Nedim Yamalı ve MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya'nın yanı sıra çok sayıda Ankara milletvekili ile belediye başkanları gelirken kulüp üzerinden sadece CHP'li Dereli'nin siyaset yapması dikkat çekiyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in iddiasına göre Çankaya Belediye Başkanlığı'na oynayan CHP'li Dereli, söz konusu Ankaragücü'ne maddi yardım olunca elini taşın altına koymadı.

DERELİ SUS PUS
Geçtiğimiz ayki Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Büyükşehir'in bütçesinden Ankaragücü'ne yardım yapılması için önerge veren Dereli, "Önce kendi belediyeniz olan Çankaya'dan yardım çıkartın" şartı getirilince sessizliğe büründü. Dereli, CHP'li Çankaya Belediyesi'nden kulübe tek kuruş yardım dahi çıkartamadı. Gökçek, CHP Dereli'nin ve Cengiz Topel'in kendi siyasi emelleri için Ankaragücü'nü kullandıklarını iddia etmişti.
BİZE ULAŞIN