Cumhurbaşkanı Erdoğan Geredeliler gecesinde konuştu

Başkentteki Geredelilerin buluştuğu etkinliğe bağlanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 16 Nisan’da gerçekleştirilecek halk oylamasında sandıkların patlatılmasını istedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Geredeliler gecesinde konuştu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Geredeliler Derneği'nin düzenlediği "15 Temmuz Gazileri Geredelilerle Buluşuyor" etkinliğine telefonla canlı bağlandı.


Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan'ın telefonu salondaki coşkuyu zirveye taşıdı.

"SANDIKLARI PATLATIN"
Geredeliler Derneği Başkanı Cafer Alagöz, "15 Temmuz gecesi 2 şehit ve 54 gazimiz var. Vatanın bekası için meydanlara inen Geredeliler her daim devletine sadıktır" dedi. Gaziler Havva Altuntaş ile Hüseyin Demir'in 15 Temmuz gecesini anlattığı etkinlikte AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, ANFA Genel Müdürü Ramazan Arslan'la GERKAV Başkanı Ziya Kahraman da birer konuşma yaptı. Gecenin sürprizi ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın telefonla bağlanması oldu. Erdoğan, Geredeliler'i 15 Temmuz'da ülkelerine sahip çıktıkları için tebrik etti. Cumhurbaşkanı, "Bugüne kadar Geredeliler her zaman yanımızda yer aldı, bundan sonra da yanımızda yer alacaklarına inanıyorum. Pazar günü yapılacak olan bu halk oylamasında özellikle Ankara'daki Geredeli kardeşlerimin Bolu Gerede ile irtibatlarını çok daha sıkı tutmasını ve Gerede'de sandıkların patlatılmasını, Ankara'da ise tüm Geredeli kardeşlerimin bütün komşularıyla çok ciddi bir dayanışma içinde olarak bunun sandığa yansımasını sağlayacaklarına inanıyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN