Yeni geçitler tamamlanıyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan 5 yaya üst geçidi hizmete girdi, 5 üst geçidin yapımı ise devam ediyor. Geçitlerde engelli asansörleri de var

Yeni geçitler tamamlanıyor
Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde yapımına başladığı 5 yaya üst geçidini hizmete açtı. Diğer 5 üst geçidin yapımı ise devam ediyor. Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapımı tamamlanan yeni yaya üst geçitleriyle ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, Keçiören'in yoğun yaya ve araç trafiğinin bulunduğu ana caddelerinden olan Fatih Caddesi'nde, FTZ AVM, Kalaba Lisesi ve Meteoroloji lojmanları, Çubuk Yolu ÖSYM ve İstanbul Yolu Açık Ceza İnfaz Kurumu önünde olmak üzere toplam 5 yaya üst geçidin yapımının tamamlanarak hizmete girdiğini söyledi.

YDA'NIN ÖNÜNDEKİ BİTMEK ÜZERE
Üçpınar, betonarme temeller üzerine çelik kontrüksiyondan yapılan üst geçitlerde engelli asansörlerinin de bulunduğunu belirtti. Vedat Üçpınar, bunların dışında, Eskişehir Yolu YDA Park Avenue Konutları önünde bulunan üst geçit ile Anadolu Bulvarı 1297 Cadde kesişimindeki yaya üst geçidinin tamamlanmasına çok az kaldığını belirterek, yapımı devam eden 5 yaya üst geçidinin de diğer kurumların altyapı hatlarının taşınması işlemlerinin tamamlanmasının ardından hızlandırılarak bitirileceğini anlattı.
BİZE ULAŞIN