Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri’yle hayatı değişti

Hayatını değiştiren “Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri” kitabını imzalayan ünlü oyuncu Murat Yıldırım, sevenleriyle selfie yaptı

Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri’yle hayatı değişti
Ünlü isimlerin yaşam koçu olarak tanınan Dr. Said Sözühikmet'in yeni kitabı "Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri", Murat Yıldırım ve eşinin imzası ile sevenleriyle buluştu. Murat Yıldırım ve eşi Imani Elbani Yıldırım, imza günü için geldikleri Ankara Panora AVM'de soruları yanıtladı. Dr. Sait Sözühikmet'in kendisi ve Tolgahan Sayışman'ın hayatını değiştirdiğini dile getiren Murat Yıldırım, "Sait Bey ile bir arkadaş ortamında tanıştık ve söyledikleri çok etkiledi. Kendisine çok ısrar ettik, Tolgahan ve ben kitap yazması konusunda. Bu kitabın da erişebileceği kadar çok insana ulaştırılması için elimizden geleni yapıyoruz. Çünkü kitapta yazan şeyler okunup bir kenara konulacak şeyler değil. Ümitsizlik, kaygı gibi duygular hepimizde var olan şeyler. Dolayısıyla bunları nasıl yeneceğimizi de bir kitap hatırlatabilir ve bunları uygulamaya da yardım edecek dostlar gerekebilir. Kitabın geri dönüşleri de bir kez okuduk, bir kez daha okuyacağız şeklinde. Bu kitap benim de şahsen başucumda bulunan bir kitap" dedi.

ATV'DE YENİ DİZİ MÜJDESİ
ATV'de yeni bir dizi ile izleyicileriyle buluşacağının da müjdesini veren Yıldırım, "Önümüzdeki sene biri dizi yapmak istiyorum. ATV ile bir dizi yapacağız, onun anlaşmasını yaptık. Fakat şuan hangi senaryo ona bakıyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN