Rüzgârlı caddede huzur operasyonu

Türkiye genelinde düzenlenen huzur operasyonlarının Ankara’daki merkezi Altındağ oldu. Bin polisle yapılan operasyonda şüpheli araçlar didik didik arandı

Rüzgârlı caddede huzur operasyonu
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı birimlerince yurt genelinde 71 bin 705 personelin katılımıyla "Türkiye Güven Huzur Uygulaması"nın 5'incisi gerçekleştirildi. EGM'nin koordinesinde yurt genelinde belirlenen 6 bin 905 noktada gerçekleşen uygulamaya; 43 bin 493 Emniyet, 27 bin 626 Jandarma ve 586 Sahil Güvenlik personeli olmak üzere toplam 71 bin 705 personel katıldı.

MERKEZ ÜSSÜ ALTINDAĞ
Ankara'da da gerçekleşen yol ve umuma açık uygulamalarda bin personel görev yaptı. Şehrin çeşitli noktalarında görev alan ekipler, şüpheli gördükleri araç ve şahısları didik didik aradı. Umuma açık alanlarda gerçekleşen uygulamalarda ise ekipler, Ankara'nın çeşitli noktalarındaki eğlence mekanlarında çalışma gerçekleştirdi. Altındağ ilçesinde bulunan Rüzgarlı Caddesi üzerindeki eğlence mekanlarına uygulamaları yoğunlaştıran ekipler, mekanlardaki çalışanların ve müşterilerin üzerlerini aradı ve kimlik kontrolü yaptı.
BİZE ULAŞIN